0723341822

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

אירועים קטנים נחשבים לאירועים שכוללים 10 מוזמנים ויותר. אירועים כאלו נחשבים לאירועים אינטימיים שמזמינים אליהם את האנשים הקרובים ביותר. במקרים רבים אלו הם אירועים שלרוב המשתתפים בהם יש מה שנקרא "ראש אחד" , ואז אפשר להזמין אוכל מיוחד ומרגש, שיגרום לנוכחים באירוע כיף גדול ותענוג רב. קייטרינג "כאן טעים" בניהולה של שרון גבאי מתמחה בהכנת אוכל חגיגי לאירועים מסוג זה. השפית תשמח לאתגר שכזה, תוכל לייעץ ללקוח בבחירת המנות, וגם תוכל לשלב את הידע והניסיון שלה לטובת בישול והכנת אוכל טעים ומיוחד לאירוע. יש הרבה אפשרויות מתאימות לתפריט לערב כזה, שיכלול סוגי מנות שונות כמו מנות פתיחה, מנות עיקריות ואחרונות.

אוכל טוב ומשובח מכינים תוך כדי שימוש בפרודוקטים ובחומרי גלם איכותיים וטריים. במקרים מיוחדים של ערבים מצומצמים וקטנים, תקדיש השפית תשומת לב מיוחדת לנושא הפרודוקטים שכוללים ירקות טריים, חומרי גלם לאפייה, תבלינים משובחים ועוד. מתוך מגוון חומרי הגלם המעולים האלו יוכנו המנות על פי המתכונים של השפית. יש אפשרות למזמין לקבל אוכל מוכן בלבד, אבל גם ניתנת לו האפשרות לקבל את האוכל וגם את השירות עבור כל הערב. שירות שיכלול עיצוב השולחנות ועריכתם, קבלת כלי האוכל, הגשה, שירות מלצרים, ניקיון הכלים אחרי ועוד. ההחלטה ניתנת בידי הלקוח, והוא יקבל אותה על פי אופי האירוע וכמות האנשים.

בדרך כלל מקובל שהקייטרינג מביא גם את כל סוגי השתייה.והם יוגשו ללא הגבלה למוזמנים. אך, לעיתים , ירצו בעלי האירוע לדאוג לשתייה חריפה קלה, או חמה בכוחות עצמם. כל קומבינציה אפשרית לתכנון וביצוע ובלבד שתסוכם מראש כדי למנוע תקלות.מומלץ לכל מי שמבקש לערוך אירוע קטן ואיכותי לפנות לקייטרינג "כאן טעים" , להיכנס לאתר האינטרנט שלו, להתרשם מאיכותו ומההשקעה בו , ולהתקשר על מנת לקבל ייעוץ. בכל מקרה כדאי לסכם דברים בכתב, זמן מה מראש על מנת שבעלת הקייטרינג תוכל להיערך כיאות ליום האירוע. בסופו של דבר מזמין האירוע יהיה מאוד שבע רצון מאיכות המנות שיוגשו, מהטעם שלהם ומכל השירות שיעניק לו ערב מושלם ונהדר.