0723341822

קייטרינג צמחוני לחתונה

קייטרינג צמחוני לחתונה

אירוע חתונה הוא לרוב אירוע רב משתתפים, ואחת הסיבות היא שמוזמנים אליו אורחים של שתי משפחות. קהל המוזמנים מורכב ממגוון אנשים מגילאים שונים ובמקרים רבים גם בעלי רקע עדתי שונה. קייטרינג לחתונה צריך להיות מותאם לקהל הרב גוני הזה . יש גם לא מעט אנשים צמחוניים אשר מגיעים לאירועי חתונות ובעלי האירוע צריכים להתחשב גם בהם ולהכין מנות מתאימות שיקלעו לטעמם. קייטרינג "כאן טעים" בניהולה של השפית והקונדיטורית שרון גבאי מתמחה באירועי חתונה ובהכנה וניהול של ערבי אוכל באירועים מסוגים אחרים, ובין היתר אנחנו מכינים דרך קבע גם מנות צמחוניות מיוחדות לצמחונים. יש שפע של פרודוקטים שמתאימים להכנה למנות צמחוניות ואנחנו יודעים להכין מהם מטעמים.

אוכל טוב ומשובח מתחיל בחומרי גלם מעולים. קייטרינג "כאן טעים" משתמש אך ורק במצרכים טריים ורעננים. הירקות ויתר המצרכים שמהם מכינים את המנות הצמחוניות מגיעים מספקים אשר מביאים את התוצרת החקלאית הטובה ביותר. השימוש בירקות אלו הוא על בסיס יומיומי מאחר ומגיעות לקייטרינג טבעוני לחתונה הזמנות להכנת מזון לאירועים על בסיס שוטף. האוכל הצמחוני נעשה ביד אוהבת ועם טאץ' אישי של השפית. אנחנו יכולים לעזור ללקוח במתן עצות וטיפים לגבי שדרוג התפריט באמצעות מנות חגיגיות מיוחדות. לעיתים מנה אחת מעניינת וטעימה תוסיף צבע לכל התפריט ותרכז עניין של האורחים. אנשים צמחוניים מאוד יודעים להעריך אוכל צמחוני מושקע,

אנחנו אנשי קייטרינג "כאן טעים" יכולים גם לארגן את כל העיצוב והעריכה של השולחנות לקראת האירוע. עיצוב יפה מוסיף הרבה גוון ויופי לאירוע. אנשים נהנים לראות שולחנות ערוכים בצורה יפה, ולכן מנהלי הקייטרינג ידאגו להניח כלים יפים, מפות חגיגיות, נרות, פרחים באגרטלים ועוד כלים ואביזרי נוי לטובת קישוט השולחן. המנות הצמחוניות יהיו מורכבות מסלטים, מטבלים, ירקות חתוכים, מחמצים ועוד. המנות החמות יכולות לכלול פשטידות, קישים, ממולאים , אגרולים, מרקים ועוד מטעמים שכולם על בסיס צמחוני. המנות האחרונות, הפירות והמתוקים יוגשו לצד שתייה חמה שונה, וישמשו קינוח מעולה לתפריט מגוון ומוצלח שישדרג את כל הערב. בעלי האירוע ייהנו מהאוכל ומהשירות של קייטרינג "כאן טעים" .