0723341822

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן

אירוע חתונה הוא אירוע מאוד מיוחד בקרב שתי המשפחות. משפחת החתן ומשפחת הכלה. למעשה, אירוע של חתונה כולל בתוכו מספר אירועי משנה שאחד מהם הוא אירוע של שבת חתן. בעלי שמחה רבים מגדירים את אירוע שבת חתן כאירוע מרגש מאוד, לעיתים אפילו יותר מהאירוע הרשמי שנעשה בגן האירועים. אירוע שבת חתן הוא יותר אינטימי ומוזמנים אליו האנשים הקרובים ביותר, והוא נעשה, במקרים רבים, אחרי תפילה בבית הכנסת. לכן, גם האוכל המוגש בו הינו אוכל שמוגדר אוכל ביתי מיוחד. קייטרינג "כאן טעים" מתמחה בהכנת אוכל לאירוע של שבת חתן. השפית של קייטרינג "כאן טעים" יכולה לעזור לבנות תפריט מתאים, להכין אותו ולהגיש אותו ביום האירוע.

שבת חתן הוא אירוע שבו בעלת השמחה צריכה לארח אנשים רבים, ולכן היא, במקרים רבים, מעדיפה לא לעסוק בענייני הכנת אוכל.הגשתו, ניקוי הכלים שאחריו, ניקיון הבית ועוד. האנרגיה שלה צריכה להיות מושקעת באירוח. קייטרינג "כאן טעים" לוקח על עצמו את כל התכנון והביצוע של שבת חתן, ועובדיו ידאגו לטפל בכל המטלות הקשורות בכך. בכל מקרה קייטרינג "כאן טעים" יכול להתאים עצמו לכל סיטואציה. במקרים בהם בעלי השמחה יסתפקו בהזמנת האוכל, ,יגיע האוכל כשהוא חם ואז הוא יוגש לשולחנות. לעיתים יקבלו המזמינים כלי אוכל מטעם הקייטרינג ועוד.

איכות האוכל שמבושל ומוכן על ידי קייטרינג "כאן טעים" הינה גבוהה מהסיבה הפשוטה שהאוכל נעשה ביד אוהבת ומקצועית. הפרודוקטים וחומרי הגלם הינם טריים ורעננים, ומאיכות גבוהה מאוד. כל הספקים של קייטרינג "כאן טעים" הם ספקים קבועים שמכירים את הדרישות הבלתי מתפשרות של השפית למוצרים בעלי טיב גבוה.השפית יכולה להכין גם עוגות שונות שיתאימו לאירוע מאחר והיא קונדיטורית מומחית. כמו כן תמיד יש לה אפשרות להציע מתכונים מעט שונים ומיוחדים שישדרגו את המנות. אוכל הוא מרכיב חשוב ביותר באירוע של שבת חתן, ואוכל מיוחד ישדרג את האירוע לאירוע שייזכר לשנים רבות על ידי הזוג הטרי בני משפחותיהם ויתר המוזמנים. אירוע שבת חתן מתקיים במשך מספר שעות, ומומלץ מאוד שנושא האוכל יטופל על ידי קייטרינג "כאן טעים" המקצועי.