0723341822

קייטרינג ליום הולדת

קייטרינג ליום הולדת

ימי הולדת הם, בהחלט, חגיגות אינטימיות שמגיעים אליהם אנשים מקורבים שכוללים בני משפחה וחברים יקרים. יש להבדיל בין ימי הולדת שעורכים לילדים ובני נוער, ובין ימי הולדת שעורכים להורים, למבוגרים ואף לסבים ולסבתות. לכל אירוע כזה יהיה צביון אחר, ולכן האוכל בו יהיה מעט שונה. קייטרינג "כאן טעים" מתמחה באירועי יום הולדת מכל הסוגים ויכול להתאים עצמו לכל סוג אירוע בכל מקום שהוא, בין אם זה בבית הלקוח, בטבע, או באולם אירועים שנשכר לצורך הזה. האוכל באירועי יום הולדת יוגש לאורך כל האירוע בשלבים ובהפסקות, וישתלב בחלק האומנותי, בטקסים ובברכות, ויתנהל על פי הנחיות מפיקי האירוע.

יש מנות פתיחה, מנות עיקריות ומנות קינוח שונות. כל זה לצד שתייה קלה חריפה וחמה לפי הצורך. אירוע יום הולדת לילדים יכלול מנות שמתאימות להם כמו פיצות, בורקס ועוד במזנון חלבי , ונקניקיות, קבאבים, צ'יפס ועוד במזנון. ברור הוא שיש צורך להכין אוכל שמתאים גם למבוגרים שיגיעו לחגוג, ולכן מנהלי הקייטרינג צריכים להיערך לכך. בעל השמחה ימסור לשף את כמות הילדים והמבוגרים על מנת שיהיה אפשר להכין את המנות בהתאם.כל האירוע ינוהל על ידי אנשי הקייטרינג ותחת פיקוח של מנהל אירוע מטעמו, על מנת שכל האירוע יתנהל בצורה טובה וללא תקלות.

הכנת האוכל בקייטרינג תהיה תוך כדי שימוש בחומרי גלם מעולים. הירקות, הדגים ויתר המצרכים יהיו טריים ואיכותיים. האוכל יוכן על ידי השפית של קייטרינג "כאן טעים" בצורה מקצועית, ביד אוהבת ובמגע אישי מיוחד. יש חשיבות גדולה מאוד לכל צורת הכנת האוכל, וצריך ניסיון רב על מנת להכין אוכל טעים שיקלע לטעמם של אנשים שונים. השפית של קייטרינג "כאן טעים" , יודעת לבשל בצורה נכונה ומדויקת, ולכן כדאי לכל מי שעורך ימי הולדת ואירועים חגיגיים אחרים לפנות אליה כדי לקבל עצות והדרכה. לקייטרינג יש תפריט עשיר ומגוון, ויחד אפשר לבחור את המנות שיתאימו לאורחים ויקלעו לטעמם. אירוע חגיגי של יום הולדת נערך עם השקעה רבה, ולכן, כדאי שהוא יהיה מוצלח וטעים.