0723341822

קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה

בר מצווה הוא אירוע משמעותי בחיי כל משפחה. חתן הבר מצווה מתרגש מאוד לקראת האירוע, וההורים המאושרים מתכוננים היטב לאירוע. צרך לתכנן דברים שונים, ואחד העיקריים שבהם הוא בחירת הקייטרינג לאירוע. קייטרינג טוב ומוצלח יכול לשדרג כל אירוע ולגרום לכך שיזכרו אותו תקופה ארוכה. קייטרינג "כאן טעים" מתמחה בהכנת קייטרינג לבר מצווה ולאירועים רבים מסוגים שונים.התפריט יוכן לקראת האירוע ויקבע בשיתוף עם הלקוח. לכל בעל שמחה יש מוזמנים שונים, ולכן הוא ירצה לעשות התאמה מרבית לטעמם ולטעמו האישי גם יחד. מקובל להכין סוגי מזון לבחירה לאנשים צמחוניים. יהיה גיוון, וכן סלטים מובחרים שונים. לצד כל אלו יהיו תוספות שונות שמשלימות את הארוחה.

קייטרינג "כאן טעים" מתאים את עצמו לאירוע . בעל האירוע צריך לציין את מקום האירוע, את מספר המוזמנים ותאריך האירוע, ואת כל השאר יעשו מנהלי הקייטרינג. הם יהיו מוכנים לקראת האירוע בצורה הטובה והמקצועית ביותר. במידה והאירוע יהיה במקום מסודר, אזי יגיעו עובדי הקייטרינג בתאריך המצוין להכנת האירוח. במקרים שבהם אירוע בר המצווה נעשה בטבע כמו בחורשות יער במקומות שאין שם תשתית מתאימה של מים זורמים או חשמל ועוד, יהיה צורך בהתארגנות מיוחדת שכוללת הבאת גנראטורים, מטבחים ניידים ועוד, וכך ייעשה. בכל מקרה מובטח קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר.

קייטרינג כאן טעים משתמש מדי יום בחומרי גלם טריים ורעננים. היות ושירותי הקייטרינג מבוקשים מאוד, והשפית מבשלת כל העת ארוחות לאירועים שונים, הרי שכל העת יש זרימה של חומרי גלם טריים, ואין מצב שמשתמשים בירקות, ועוד חומרי גלם ישנים. הכנת האוכל מקצועית ומוקפדת, לשפית יש את היכולת להכין גם מנות גורמה מיוחדות, ובדרך כלל היא תציע מנות מובחרות וטעימות במיוחד שהיא מכינה , ואשר יכולים לשדרג כל תפריט. לעיתים מנה מיוחדת אחת או יותר יעשו את ההבדל בין תפריט רגיל ושגרתי לאירוע אוכל מיוחד שישדרג כל אירוע של בר מצווה. לכן, כל לקוח שמעוניין בשירותי קייטרינג לבר מצווה טוב יעשה אם יזמין את האוכל מקייטרינג "כאן טעים" המקצועי.