0723341822

קייטרינג לברית מילה

קייטרינג לברית מילה

אירוע ברית מילה הם אירועים צנועים בדרך כלל ונערך בדרך כלל בשעות היום ולא בערבים. לאירוע מוזמנים לרוב רק אנשים שקרובים מאוד לבעלי השמחה. באירוע אינטימי כזה יוגש תפריט שמתבסס על מזנון עשיר שיקדם את פני האורחים שמגיעים לטקס. המזנון יכלול סוגי מתאבנים, פוד פינגר וסוגי אוכל שיהיו פרוסים על שולחנות , והאורחים יעברו עם צלחות קטנות או בינוניות וייקחו לעצמם את האוכל האהוב עליהם. לאחר מכן מתנהל טקס ברית המילה, או סוג של טקס שמציין את הולדת הבן, ולאחריו יסבו האורחים סביב השולחנות לצורך קבלת המנות העיקריות. ייתכנו שני סוגי שירות. סוג אחד הוא מזנון פתוח ושירות עצמי, וסוג שני הוא הגשה לשולחנות באמצעות מלצרים.

אצלנו בקייטרינג "כאן טעים" ניתן למצוא תפריטים עשירים שמתאימים לאירועי בריתות ואירועים אחרים. תפריט האירוע נקבע על ידי בעל השמחה בשיתוף עם מנהלי הקייטרינג, ויהיו בו מרכיבים שונים של אוכל שיענו על טעמים של כל האורחים. יהיו סוגי מאכלים שונים וסלטים שיוגשו לצידם. בנוסף יהיו הרבה סוגי תוספות שישלימו את המנות. יהיו לחמים או לחמניות מיוחדות, רטבים, תבלינים שונים שמתאימים לאורחים שונים צעירים ומבוגרים ועוד. כל בקשה שהיא תופנה למלצר והוא ימלא אותה על הצד הטוב ביותר. במידה והשפית של המסעדה תתבקש להכין מנות גורמה שמתאימות לאירוח היא תעשה זאת בשמחה.

ניהול האירוע הקולינארי של ברית המילה יבוצע על ידי עובדי הקייטרינג. העובדים קשובים לרצונות ולבקשות של בעלי האירוע ואורחיהם. המלצרים יספקו כל בקשה שהיא ברצון ובמקצועיות. אירוע של ברית מילה כולל בעיקר את הטקס ואת האוכל, ולכן בעלי הקייטרינג נותנים משקל גבוה מאוד לנושא הכנת האוכל והגשתו. לצד האוכל יוגשו גם משקאות קלים וחריפים מסוגים שונים, ומנות הקינוח יהיו מגוונות וטעימות במיוחד. אירוע של ברית מילה הוא אירוע שמודיעים עליו ימים ספורים מראש, וקייטרינג "כאן טעים" ערוך לכך בצורה מקצועית. למנהלי הקייטרינג יש אמצעים ויכולת להתארגן בצורה מהירה, ולהכין אוכל ברמה גבוהה. כל המזון יהיה טרי ומבוסס על חומרי גלם טריים ואיכותיים לצורך הכנת מזון משובח.