0723341822

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

יש סוגים שונים של אירועים ולכל אחד יש את האפיון שלו. יש אירועי שמחות, יש כנסים, יש השקות מוצר, ימי עיון ועוד סוגים שונים. מה שברור הוא שבכל אירוע צריך לדאוג לקייטרינג מסודר. האוכל הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע, ולכן, מפיקי האירוע צריכים לדאוג לקייטרינג מתאים והולם לגודל האירוע. קייטרינג "כאן טעים" בניהולה של השפית קונדיטורית שרון גבאי מתמחה בהכנת אוכל והגשתו לאירועים מסוגים שונים. היכולת של צוות הקייטרינג מתבטאת בתכנון ובביצוע של אירועים גדולים כקטנים גם יחד, ויש לו ניסיון מצטבר ארוך בתחום. הכנת האוכל מתבצעת ביד אוהבת ורגישה תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. האוכל מתאים לאנשים עם מגוון טעמים שונה, והתפריט הינו עשיר ומגוון.

דגש רב ניתן לאיכות חומרי הגלם ולפרודוקטים השונים שמהם מוכן ומבושל האוכל. כל הסחורה מגיעה מספקים קבועים אשר עומדים בקריטריונים מחמירים של השפית, ולכן האוכל טרי כל העת, והכנתו מתבצעת סמוך מאוד ליום האירוע. יש להבדיל בין מזון שצריך להתבשל ובין מזון שמוגש כשהוא קר . התפריט של הקייטרינג מורכב מסוגי מנות שונים. ממנות פתיחה, פוד פינגר,מנות ראשונות, מנות עיקריות ומנות קינוח. כל לקוח צריך לבחור את התפריט בהתאם לסוג האירוח והרכב המוזמנים. השפית תייעץ לכל לקוח לבחור את התפריט הנוח והמתאים מבחינתו, ומאחר ויש לה ניסיון רב בארגון אירועי אוכל, היא תוכל לתת טיפים ועצות נכונות לטובת הנושא.

בכל אירוע קייטרינג יש תכנון של הערב, ויש סדר בהגשת האוכל. בתחילת הערב נהוג להגיש מתאבנים שונים, פוד פינגר ועוד. בחלק מהמקרים יוגש האוכל על ידי מלצרים שמסתובבים בין האורחים בשעת קבלת הפנים. במשך הערב יוגשו המנות השונות על פי סדר קבוע של מנות ראשונות, מנות ביניים, עיקריות ומנות קינוח. הקייטרינג ידאג לשתייה קלה וחריפה מסוגים שונים. יש אפשרות שכל העיצוב של השולחנות ייעשה על ידי אנשי הקייטרינג כולל אספקת כלי האוכל השונים . כל ניהול החלק הגסטרונומי של הערב ייעשה על ידי מנהל אירועים מיוחד של הקייטרינג על מנת שכל האירוע יעבור בצורה מושלמת.