0723341822

קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני

אירוע של קייטרינג טבעוני מתקיים במספר מצבים. לעיתים, כל המוזמנים אוכלים אוכל טבעוני בלבד, או שמזמין האירוע והמפיק שלו הוא טבעוני וחלק נכבד מהמוזמנים הם טבעונים, לעיתים יש אירוע שבו יש ייצוג נכבד לאנשים טבעונים ולכן, יבקשו מזמיני האירוע לארגן קייטרינג טבעוני נפרד לאורחים אלו. הטרנד של אוכל טבעוני נכנס באיטיות לתוך החברה הישראלית, וכיום יש לא מעט טבעונים, וכל בעל אירוע או בעל קייטרינג מכין מנות טבעוניות לטובת האורחים שלו. במסעדות טבעוניות תמצאו מזו ןשהוא גם טעים וגם מזין לטובת הסביבה. קייטרינג "כאן טעים" מתמחה בהכנת אוכל טבעוני מסוגים שונים, וניתן להזמין לכל אירוע מנות טבעוניות שיתאימו לאורחים ולטעמם. השפית ,שרון גבאי, מכירה את התחום לעומקו, ותקפיד על הכנת אוכל טבעוני טעים ומגוון.

אוכל טבעוני טוב מכינים עם חומרי גלם טריים ורעננים. הירקות והפרודוקטים השונים מגיעים למטבח הקייטרינג סמוך מאוד ליום ההכנה של האוכל והגשתו באירוע. בצורה כזאת נשמרת איכות האוכל והמרקם העדין שלו. השפית מכינה את האוכל עם מגע אישי עדין, שנותן לו את הטעם הייחודי המתאים והטוב. יש חשיבות מאוד גדולה לצורת ההכנה של אוכל טבעוני, לצורת התיבול שלו, לזמן הבישול או האפייה שלו. כל סטייה שהיא יכולה לקלקל את הטעם, צריך לזכור שמדובר בהכנת אוכל בכמות רבה מאוד כך שיש חשיבות עצומה לדיוק ולהקפדה על הפרטים הקטנים. ואת כל זה עושה השפית באהבה רבה.

עריכת האירוע מתבצעת על ידי עובדי הקייטרינג ובניהול מנהל האירועים שלו. יש צורך בהכנת המקום ולכן יגיעו העובדים מספר שעות לפני האירוע כדי לקשט, לערוך שולחנות ולבצע את ההכנות הדרושות לקבלת המוזמנים. המאכלים יובאו על ידי העובדים בכלי אוכל כשהם חמים או מקוררים בהתאם. התפריט נבחר על ידי בעל האירוע מתוך מגוון גדול של היצע. הוא יכלול מנות פתיחה, מרקים, מנות ראשונות, עיקריות ומנות קינוח. כל זה לצד שתייה קלה, חריפה וחמה ללא הגבלה. קייטרינג "כאן טעים" מומחה בניהול קייטרינג צמחוני והוא יעשה זאת בכל מקום שייבחר בצורה מוצלחת, ולא משנה אם האירוע יהיה בגן אירועים מסודר, באולם ,בבית הלקוח או במקומות שונים בחיק הטבע.