0723341822

קייטרינג בשטח

קייטרינג בשטח

עריכת אירוע בשטח מחייבת התייחסות מיוחדת. צריך לתכנן היטב את כל האירוע, לדאוג להכנת תשתיות מתאימות, ולוודא שכל האביזרים והציוד שמביאים תקין על מנת שלא תהיינה תקלות. ברגע ששוכחים פריט מסוים הרי, אין דרך טובה להשיג אותו במהירות, ודברים משתבשים. הפקת אירוע בשטח כוללת הזמנת קייטרינג מתאים. קייטרינג "כאן טעים" מתמחה בארגון פרויקטים כאלו ויש לו ניסיון מצטבר רב בתחום. כאמור ניהול כל הנושא הקולינארי בשטח מחייב תכנון וביצוע מדויק. צריך לעבוד על פי נוהל קבוע ורשימות מסודרות כדי שלא יחסר דבר. וצריך להכין גיבוי לכלי בישול והגשה מסוימים שאין להם תחליף. צריך לתכנן את התפריט בהתאם לתנאי השטח, להרכב המוזמנים ועל פי בקשת בעל האירוע.

יש אפשרות להביא את כל האוכל לשטח לאחר שמכינים אותו במטבח הקייטרינג. כמובן שקיימת אופציה טובה להביא את שאר המנות כמו, סלטים, קינוחים, לחמים, ועוד. הכנת גריל נעשית במשך זמן רב יחסית וצריך להיערך לקראתה. מומחי הקייטרינג יתכננו עם בעל השמחה את לוחות הזמנים על מנת שכל האירוע יתנהל כהלכה. צריך לזכור שיש אירועים שמשלבים בהם חלקים אומנותיים כמו ברכות, מערכונים, שירים ועוד. ובמקרים רבים יוגש האוכל לפני החלקים האומנותיים האלו וגם אחריהם.כך שצריך לקחת בחשבון שאנשי הקייטרינג מגיעים הרבה לפני האורחים ונשארים מספר שעות אחר כך כדי לנקות ולסדר את המקום.

מקובל לעשות קייטרינג במקומות כמו חורשות, יערות, חופי ים, פארקים ועוד. התפריט יותאם להרכב האנשים ולתנאי השטח. השפית של קייטרינג "כאן טעים" מבשלת ומכינה את האוכל מחומרי גלם איכותיים מאוד שהיא בוחרת בקפידה. הבישול נעשה במקצועיות בתשומת לב רבה ועם מגע אישי מעולה. קייטרינג בשטח יכול להיות קייטרינג. בדרך כלל כוללים בתפריט סלטים ותוספות אחרות כמו אורז, תפוח אדמה, או בטטות ועוד. בקייטרינג חלבי יוגשו במקרים רבים פיצות, בורקסים, פסטות, ממולאים, דגים ועוד. אירוע בשטח הוא תמיד אירוע נעים, במיוחד אם האוכל שמוגש בו נעשה על ידי קייטרינג מעולה.