0723341822

קייטרינג בוטיק

קייטרינג בוטיק

אנשים ולקוחות רבים מעוניינים לעשות אירועים פרטיים קטנים . באירועים אינטימיים אלו הם מבקשים לשלב אוכל מיוחד . מומלץ לכל הלקוחות הללו לפנות לקייטרינג אשר מתמחה בתחום, ויש לו ניסיון רב בארגון ערבים חגיגיים שכאלו. קייטרינג בוטיק מצויד בידע ובניסיון רב, ויש למנהליו ולשפים שלו יכולת מעולה להכנת אוכל שיתאים מאוד כמו אוכל גורמה, מנות מיוחדות ושונות ועוד מטעמים מתוך תפריט עשיר ורבגוני. בדרך כלל השפים משתמשים במצרכים מעולים ומיוחדים שלא ניתן למצוא במטבחי קייטרינג שמבשלים לאירועים סטנדרטיים. בין היתר ניתן למצוא פטריות מיוחדות שונים, גבינות שמיוצרות במקומות שונים בחו"ל ועוד. רוב המצרכים הללו יקרים ושילובם במנות דורשת התמחות מיוחדת.

שף של קייטרינג בוטיק ישקיע שעות רבות בהכנת המנות המיוחדות, ובמקרים רבים כל מנה תדרוש ממנו תשומת לב מיוחדת. מנות הגורמה הינן קטנות בדרך כלל, וסך של מנות קטנות רבות יוצרות בסופו של דבר את הארוחה אשר תוגש לאורחים. ברוב המקרים גם השתייה החריפה תהיה יקרה ושונה מזאת הנהוגה באירועים גדולים. כל הערב הקולינארי יהיה ארוך יחסית, והמנות יוגשו בנינוחות ולאורך פרקי זמן ארוכים יחסית.קייטרינג בוטיק שמתמחה בהכנת מזון כזה ובהגשתו ימנה מנהל אירוע שידאג למהלך תקין של הערב. יהיו מנות פתיחה חגיגיות, מנות ביניים שונות, מנות קינוח ועוד. מלצרים יעברו עם מגשיות ויציעו לאורחים מנות פינגר פוד ממיטב המנות הראשונות שהשף הכין.

אירועי קוקטייל, או אירועי השקות מוצר למשל,נערכים אף הם על ידי קייטרינג בוטיק, האוכל המוקפד שמגישים באירועים אלו יכול להיות על בסיס חלב. אין דגש על כמויות האוכל אלא על אוכל אנין וחגיגי. עיצוב של השולחנות באירוע כזה ייעשה על ידי צוות העובדים של הקייטרינג. לשם כך ישתמשו באביזרים שונים, בכלי הגשה יפים, בכלי אוכל מחומרים כמו: קרמיקה, חרסינה ועוד. על השולחן יניחו קישוטים שונים כמו נרות, אגרטלים, פרחים ועוד סוגי קישוט שיעטרו את השולחנות . האורחים ייחשפו למראה של שלחנות עמוסים באוכל משובח ומקושטים בטוב טעם. קייטרינג בוטיק, אכן יודע להיענות לאתגר של הכנת אוכל משובח וניהול הערב בצורה טובה.