0723341822

המלצות לקייטרינג

המלצות לקייטרינג

עולם הקייטרינג מאוד עשיר ומגוון ,וכל לקוח יכול לבחור לו שפע של מאכלים מסגנונות שונים לטובת האירוע שהוא עורך . קייטרינג "כאן טעים" מתמחה בכל סוגי האוכל שמוגשים באירועים שונים, ומנהליו יכולים לעזור לכל לקוח שמתלבט בבחירת התפריט לאירוע. גם לקוח דעתן שמגיע עם תובנות ברורות לגבי סוג האוכל שהוא מבקש, יכול לקבל טיפים. והמלצות לגבי סוגי מזון מיוחדים שיוגשו באירוע ויעשירו אותו.כל אחד יכול למצוא את מבוקשו מתוך התפריט העשיר והמגוון שיש לקייטרינג "כאן טעים" בניהולה של השפית, שרון גבאי. ניתן תמיד להגיע לאירוע אחר שקייטרינג "כאן טעים" מקיים, ולטעום מהמאכלים שמוגשים, מניהול הערב ומרמת ההקפדה על כל הפרטים שקשורים בנושא.

לקייטרינג" "כאן טעים" יש תפריט מגוון מאוד שמתאים לטעמים של לקוחות שונים. התפריט כולל בתוכו סוגי אוכל שונים כמו: מנות עיקריות שכוללות סוגים שונים, דגים ועוד. ולצידם תוספות של סלטים מסוגים שונים אורז,תפוחי אדמה, ירקות ועוד. השפית יודעת לשלב בין כל המנות, ויחד עם הלקוח היא תרכיב את התפריט לכל הערב. כמובן שיש מנות צמחוניות או טבעוניות שנועדו לאנשים צמחוניים וטבעונים. רמת הבישול והכנת האוכל היא גבוהה, וכל ההגשה של האוכל מוקפדת מאוד. יש תשומת לב לכל הפרטים הקטנים, וכל מוזמן או אורח יזכו לאוזן קשבת של המלצרים מטעם קייטרינג "כאן טעים". ההמלצה המרכזית היא ללכת על אוכל שמותאם לאורחים, ולהזמין את הפריט זמן מה לפני האירוע על מנת שיהיה אפשר לתכנן ולהכין את האוכל.

התפריט נקבע לרוב על פי סוג האירוע וגודלו. באירועים גדולים כמו חתונות יהיה תפריט עשיר ממנו ייהנו האורחים לאורך כל הערב. באירועי שמחות קטנים באירועי כנסים, בריתות מילה ואחרים התפריט יהיה פחות מגוון בדרך כלל. מומלץ לכל מי שמתכונן לאירוע לקבל פרטים ממנהלי הקייטרינג על השירות. קייטרינג "כאן טעים" חורט על דגלו שירות מעולה שכולל הכנת מזון שמבוסס על החומרים האיכותיים ביותר, מגוון סוגי בישול שמוכן על ידי שפים מקצועיים ויצירתיים, ומתן שירותי מלצרות ברמה גבוהה ביותר. כל אלה הם דברים שיעלו את רמת האירוע, ויגרמו קורת רוח לבעלי האירוע ולמוזמנים החשובים שלו.