בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק

חיפושים נפוצים

קייטרינג ליום הולדת

ימי הולדת הם ללא ספק חגיגות אינטימיות שמגיעים אליהם אנשים מקורבים שכוללים בני משפחה וחברים יקרים. יש להבדיל בין ימי הולדת שעורכים לילדים ובני נוער, ובין ימי הולדת שעורכים להורים, למבוגרים ואף לסבים ולסבתות. לכל אירוע כזה יהיה צביון אחר, ולכן האוכל בו יהיה מעט שונה. קייטרינג דימול פלטינום מתמחה באירועי יום הולדת מכל הסוגים ויכול להתאים עצמו לכל סוג אירוע בכל מקום שהוא, בין אם זה בבית הלקוח, בטבע, או באולם אירועים שנשכר לצורך הזה. האוכל באירועי יום הולדת יוגש לאורך כל האירוע בשלבים ובהפסקות, וישתלב בחלק האומנותי, בטקסים ובברכות, ויתנהל על פי הנחיות מפיקי האירוע.

קייטרינג לאירועים פרטיים

יש מנות פתיחה, מנות עיקריות ומנות קינוח שונות. כל זה לצד שתייה קלה חריפה וחמה לפי הצורך. אירוע יום הולדת לילדים יכלול מנות שמתאימות להם כמו פיצות, בורקס ועוד במזנון חלבי, או לחילופין כשמדובר על אירוע בשרי נקניקיות, קבאבים, צ'יפס ועוד. ברור הוא שיש צורך להכין אוכל שמתאים גם למבוגרים שיגיעו לחגוג, ולכן מנהלי הקייטרינג צריכים להיערך לכך. בעל השמחה ימסור לשף את כמות הילדים והמבוגרים על מנת שיהיה אפשר להכין את המנות בהתאם.כל האירוע ינוהל על ידי אנשי הקייטרינג ותחת פיקוח של מנהל אירוע מטעמו, על מנת שכל האירוע יתנהל בצורה טובה וללא תקלות. בימי הולדת מפוארים במיוחד ניתן לקחת את שירותי קייטרינג בוטיק לאירועים שאנו מציעים.

הכנת האוכל בקייטרינג תהיה תוך כדי שימוש בחומרי גלם מעולים. הירקות, הדגים ויתר המצרכים יהיו טריים ואיכותיים. התפריט הכשר מתוכנן על-ידי שף אבי שטייניץ שהינו אחד מאנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום ומוכן על-ידי הצוות המיומן של קייטרינג דימול פלטינום בצורה מקצועית, ביד אוהבת ובמגע אישי מיוחד. יש חשיבות גדולה מאוד לכל צורת הכנת האוכל, וצריך ניסיון רב על מנת להכין אוכל טעים שיקלע לטעמם של אנשים שונים. השף של קייטרינג דימול פלטינום יודע לבשל בצורה נכונה ומדויקת, ולכן כדאי לכל מי שעורך ימי הולדת ואירועים חגיגיים אחרים לפנות אליו כדי לקבל עצות והדרכה. לקייטרינג לאירועים שלנו יש תפריט כשר עשיר ומגוון, ויחד אפשר לבחור את המנות שיתאימו לאורחים ויקלעו לטעמם. אירוע חגיגי של יום הולדת נערך עם השקעה רבה, ולכן, כדאי שהוא יהיה מוצלח וטעים.

    מעוניינים לקבל מידע נוסף?

    מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
    למאמרים נוספים
    כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©