בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק

חיפושים נפוצים

קייטרינג לחתונות

אירוע חתונה נחשב במקרים רבים לאירוע המשמעותי ביותר בחיי כל משפחה, או ליתר דיוק בחיי שתי המשפחות המחותנות. במקרים רבים מספר המוזמנים הוא גדול בגלל שיש אורחים לכל משפחה ובנוסף חברים של בני הזוג. מיותר לציין שקהל מוזמנים גדול כזה הוא בעל טעמים קולינריים שונים, וכל קייטרינג מקצועי צריך להיערך לכך. קייטרינג דימול פלטינום הוא קייטרינג מקצועי שיש לו ניסיון רב בהכנת אוכל כשר לאירועים שכאלה ובניהול האירוע. מנהלי הקייטרינג יכולים לתת את השירות שלהם בכל מקום שהוא. במרבית המקרים ייעשו אירועי חתונה בגן אירועים מסודר ועוד, אבל לקייטרינג דימול פלטינום יש יכולת לנהל אירוע שכזה גם במקומות שונים בטבע שבהם יש תשתית פחות טובה. קייטרינג דימול פלטינום בעל נסיון רב בתפעול קייטרינג לאירועים בטבע.

 

תפריט קייטרינג

אירוע חתונה רב משתתפים מחייב את מנהלי הקייטרינג להתארגנות מיוחדת. עיקר הבעיה שנוצרת בעת האירוע היא הגשת אוכל משובח בפרק זמן קצר. צריך להיות מאורגן בצורה מעולה, ולהכין מנות שונות בכמויות גדולות תוך כדי הגשתן כשהם חמות. מנות בשריות, מנות דגים, מנות צמחוניות ואחרות צריכות להיות מוגשות בטמפרטורות המתאימות, אחרת האוכל יהיה קר ולא טעים. לכן, השפים של קייטרינג דימול פלטינום יודעים להתארגן בנושא הכנת האוכל והגשתו בצורה אופטימאלית. כל נושא הגשת האוכל בחתונות יהיה מעולה ולא יבוא על חשבון איכותו והטעם המעולה שלו. לאנשי הקייטרינג יש ניסיון מצטבר עשיר באירועי חתונה וכדאי לכל לקוח לפנות אליהם לצורך קבלת שירות.

אוכל טעים ומשובח מבוסס על חומרי גלם מעולים וטריים ועל יכולת בישול מקצועית שנעשית ביד אוהבת ויצירתית. השימוש במצרכים טריים יוביל להכנת מזון איכותי שישדרג כל אירוע חתונה ויגרמו לאורחים הנאה גדולה. גם העיניים "אוכלות" ולכן, יושם דגש על הגשה בכלים נאים על ידי מלצרים מסודרים ומקצועיים. בעלי קייטרינג דימול פלטינום שמים דגש גם על עיצוב שולחנות יפה שכולל בין היתר הנחת פרחים, נרות, ואלמנטים שונים של קישוט שייצרו שולחנות ערוכים יפים. כל זה יביא לכך שההנאה של בעלי השמחה ואורחיהם תהיה מושלמת בכל מה שקשור לאוכל. בעלי השמחה ידאגו גם לדי ג'י טוב, למוסיקה לריקודים יפה ולעוד נושאים שונים שמשתלבים באירוע החתונה.

החתונה היא אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיי כל זוג והוא רגע שהם יזכרו כל החיים. בארץ, זוג שרוצה להתחתן יכול לעשות זאת רק במסגרת הדת כאשר זוגות יהודים יכולים להתחתן (בגבולות המדינה) דרך הרבנות. זוגות שאינם יהודים על פי הגדרת הרבנות (אחד ההורים יהודי והשני לא), זוגות מסורבי חיתון או שרוצים לקיים טקס חתונה בדרך שלהם, יכולים לעשות זאת רק באמצעות חתונה אזרחית בחו"ל.

היעדים הפופולריים ביתר לחתונה הם קפריסין ופארג. שני היעדים מציעים נישואין אזרחיים בפראג שמתבצעים בפשטות יחסית ושניהם מציעים רגעים מאד מרגשים. זוגות רבים אשר חוזרים לאחר נישואין אזרחיים בפראג או קפריסין מבקשים לבצע טקס חתונה בארץ. את החתונה יש שמקיימים במסגרת טקס חתונה רפורמי ורבים מקיימים טקס חתונה חילוני שהם בעצמם מארגנים או בעזרת עורכי טקסים מקצועיים.

    מעוניינים לקבל מידע נוסף?

    מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
    למאמרים נוספים
    כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©