בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק

חיפושים נפוצים

קייטרינג לברית מילה

אירועי ברית מילה הם אירועים צנועים בדרך כלל ונערך בדרך כלל בשעות היום ולא בערבים. לאירוע מוזמנים לרוב רק אנשים שקרובים מאוד לבעלי השמחה. באירוע אינטימי כזה יוגש תפריט שמתבסס על מזנון עשיר שיקדם את פני האורחים שמגיעים לטקס. המזנון יכלול סוגי מתאבנים, פוד פינגר וסוגי אוכל שיהיו פרוסים על שולחנות, והאורחים יעברו עם צלחות קטנות או בינוניות וייקחו לעצמם את האוכל האהוב עליהם. לאחר מכן מתנהל טקס ברית המילה, או סוג של טקס שמציין את הולדת הבן, ולאחריו יסבו האורחים סביב השולחנות לצורך קבלת המנות העיקריות. ייתכנו שני סוגי שירות. סוג אחד הוא מזנון פתוח ושירות עצמי, וסוג שני הוא הגשה לשולחנות באמצעות מלצרים.

קייטרינג לאירעים

אצלנו בקייטרינג דימול פלטינום ניתן למצוא תפריטים עשירים שמתאימים לאירועי בריתות ואירועים אחרים. תפריט האירוע נקבע על ידי בעל השמחה בשיתוף עם מנהלי הקייטרינג, ויהיו בו מרכיבים שונים של אוכל שיענו על ההעדפות של כל האורחים. יהיו סוגי מאכלים שונים וסלטים שיוגשו לצידם. בנוסף יהיו הרבה סוגי תוספות שישלימו את המנות. יהיו לחמים או לחמניות מיוחדות, רטבים, תבלינים שונים שמתאימים לאורחים צעירים ומבוגרים ועוד. כל בקשה שהיא תופנה למלצר והוא ימלא אותה על הצד הטוב ביותר. במידה והשף המוכשר שלנו אבי שטייניץ יתבקש להכין מנות גורמה  שמתאימות לאירוח הוא יעשה זאת בשמחה. יש לנו צוות מקצועי שפועל גם בתור קייטרינג גורמה.

ניהול החלק הקולינרי של אירוע ברית המילה יבוצע על ידי עובדי הקייטרינג. העובדים קשובים לרצונות ולבקשות של בעלי האירוע ואורחיהם. המלצרים יספקו כל בקשה שהיא ברצון ובמקצועיות. אירוע של ברית מילה כולל בעיקר את הטקס ואת האוכל, ולכן בעלי הקייטרינג נותנים משקל גבוה מאוד לנושא הכנת האוכל והגשתו. לצד האוכל יוגשו גם משקאות קלים וחריפים מסוגים שונים, ומנות הקינוח יהיו מגוונות וטעימות במיוחד. אירוע של ברית מילה הוא אירוע שתמיד מודיעים עליו רק ימים ספורים מראש, וקייטרינג דימול פלטינום ערוך לכך בצורה מקצועית. למנהלי הקייטרינג יש אמצעים ויכולת להתארגן בצורה מהירה, ולהכין אוכל ברמה גבוהה. כל המזון יהיה טרי ומבוסס על חומרי גלם טריים ואיכותיים לצורך הכנת מזון משובח. אחרי הכל קייטרינג לאירועים מכל סוג זו המומחיות שלנו.

    מעוניינים לקבל מידע נוסף?

    מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
    למאמרים נוספים
    כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©