בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק

חיפושים נפוצים

קייטרינג לשבת חתן

אירוע חתונה הוא אירוע מאוד מיוחד בקרב שתי המשפחות. משפחת החתן ומשפחת הכלה. למעשה, אירוע של חתונה כולל בתוכו מספר אירועי משנה שאחד מהם הוא אירוע של שבת חתן. בעלי שמחה רבים מגדירים את אירוע שבת חתן כאירוע מרגש מאוד, לעיתים אפילו יותר מהאירוע הרשמי שנעשה בגן האירועים. אירוע שבת חתן הוא יותר אינטימי ומוזמנים אליו האנשים הקרובים ביותר, והוא נעשה, במקרים רבים, אחרי תפילה בבית הכנסת. לכן, גם האוכל המוגש בו הינו אוכל שמוגדר אוכל ביתי מיוחד. קייטרינג דימול פלטינום מתמחה בהכנת אוכל לאירוע של שבת חתן. השפית של קייטרינג דימול פלטינום יכולה לעזור לבנות תפריט מתאים, להכין אותו ולהגיש אותו ביום האירוע.

קייטרינג לאירועים פרטיים

שבת חתן הוא אירוע שבו בעלת השמחה צריכה לארח אנשים רבים, ולכן היא, במקרים רבים, מעדיפה לא לעסוק בענייני הכנת אוכל, הגשתו, ניקוי הכלים שאחריו, ניקיון הבית ועוד. האנרגיה שלה צריכה להיות מושקעת באירוח. קייטרינג דימול פלטינום הוא קייטרינג לאירועים מיוחדים והוא לוקח על עצמו את כל התכנון והביצוע של שבת חתן, ועובדיו ידאגו לטפל בכל המטלות הקשורות בכך. בכל מקרה קייטרינג דימול פלטינום יכול להתאים עצמו לכל סיטואציה. במקרים בהם בעלי השמחה יסתפקו בהזמנת האוכל, ,יגיע האוכל כשהוא חם ואז הוא יוגש לשולחנות. לעיתים יקבלו המזמינים כלי אוכל מטעם הקייטרינג ועוד.

איכות האוכל שמבושל ומוכן על ידי קייטרינג דימול פלטינום הינה גבוהה מהסיבה הפשוטה שהאוכל נעשה ביד אוהבת ומקצועית. הפרודוקטים וחומרי הגלם הינם טריים ורעננים, ומאיכות גבוהה מאוד. כל הספקים של קייטרינג דימול פלטינום הם ספקים קבועים שמכירים את הדרישות הבלתי מתפשרות של השף למוצרים בעלי טיב גבוה. השפית קונדיטורית שלנו יכולה להכין גם עוגות שונות שיתאימו לאירוע מאחר והיא קונדיטורית מומחית. כמו כן תמיד יש לה אפשרות להציע מתכונים מעט שונים ומיוחדים שישדרגו את המנות. אוכל הוא מרכיב חשוב ביותר באירוע של שבת חתן, ואוכל מיוחד ישדרג את האירוע לאירוע שייזכר לשנים רבות על ידי הזוג הטרי בני משפחותיהם ויתר המוזמנים. אירוע שבת חתן מתקיים במשך מספר שעות, ומומלץ מאוד שנושא האוכל יטופל על ידי קייטרינג דימול פלטינום המקצועי. שבת חתן בדרך כלל אינו אירוע גדול ולכן הקייטרינג שלנו טוב גם כקייטרינג לאירועים קטנים.

    מעוניינים לקבל מידע נוסף?

    מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
    למאמרים נוספים
    כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©