בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק

חיפושים נפוצים

קייטרינג לבר מצווה

בר מצווה הוא אירוע משמעותי בחיי כל משפחה. חתן הבר מצווה מתרגש מאוד לקראת האירוע, וההורים המאושרים מתכוננים היטב לאירוע. צריך לתכנן דברים שונים, ואחד העיקריים שבהם הוא בחירת הקייטרינג לאירוע. קייטרינג טוב ומוצלח יכול לשדרג כל אירוע ולגרום לכך שיזכרו אותו תקופה ארוכה. קייטרינג דימול פלטינום מתמחה בהכנת קייטרינג לבר מצווה, קייטרינג לברית מילה ולאירועים רבים מסוגים שונים. התפריט הכשר יוכן לקראת האירוע וייקבע בשיתוף עם הלקוח. לכל בעל שמחה יש מוזמנים שונים, ולכן הוא ירצה לעשות התאמה מרבית לטעמם ולטעמו האישי גם יחד, כשבדרך כלל יהיו מנות שמתאימות לצמחונים ולטבעונים וכמובן גם מנות בשר. בכל מקרה יהיה גיוון, וכן סלטים מובחרים שונים. לצד כל אלו יהיו תוספות שונות שמשלימות את הארוחה.

קייטרינג מומלץ

קייטרינג דימול פלטינום מתאים את עצמו לאירוע . בעל האירוע צריך לציין את מקום האירוע, את מספר המוזמנים ותאריך האירוע, ואת כל השאר יעשו מנהלי הקייטרינג. הם יהיו מוכנים לקראת האירוע בצורה הטובה והמקצועית ביותר. במידה והאירוע יהיה במקום מסודר, אזי יגיעו עובדי הקייטרינג בתאריך המצוין להכנת האירוח. במקרים שבהם אירוע בר המצווה נעשה בטבע כמו בחורשות יער או במקומות שאין שם תשתית מתאימה של מים זורמים או חשמל ועוד, יהיה צורך בהתארגנות מיוחדת שכוללת הבאת גנרטורים, מטבחים ניידים ועוד, וכך ייעשה. בכל מקרה מובטח קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מנוסים בקייטרינג לאירועים בשטח.

קייטרינג דימול פלטינום משתמש מדי יום בחומרי גלם טריים ורעננים. היות ושירותי הקייטרינג מבוקשים מאוד, והשף מכין כל העת ארוחות לאירועים שונים, הרי שכל העת יש זרימה של חומרי גלם טריים, ואין מצב שמשתמשים בירקות או בחומרי גלם אחרים ישנים. הכנת האוכל מקצועית ומוקפדת, לשף אבי שטייניץ ולצוות המקצועי שלו יש את היכולת להכין גם מנות גורמה מיוחדות, ובדרך כלל יוצעו מנות מובחרות וטעימות במיוחד פרי הניסיון והיצירתיות של שף שטייניץ ואשר יכולים לשדרג כל תפריט. לעיתים מנה מיוחדת אחת או יותר יעשו את ההבדל בין תפריט רגיל ושגרתי לבין חגיגה קולינרית מיוחדת שמשדרגת כל אירוע של בר מצווה. לכן, כל לקוח שמעוניין בשירותי קייטרינג לבר מצווה טוב יעשה אם יזמין את האוכל מקייטרינג דימול פלטינום הכשר והמקצועי.

    מעוניינים לקבל מידע נוסף?

    מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
    למאמרים נוספים
    כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©