בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק

חיפושים נפוצים

קייטרינג לאירועים קטנים

אירועים קטנים נחשבים לאירועים שכוללים 10 מוזמנים ויותר. אירועים כאלו נחשבים לאירועים אינטימיים שמזמינים אליהם את האנשים הקרובים ביותר. במקרים רבים אלו הם אירועים שלרוב המשתתפים בהם יש מה שנקרא "ראש אחד" , ואז אפשר להזמין אוכל מיוחד ומרגש של קייטרינג לאירועים, שיגרום לנוכחים באירוע כיף גדול ותענוג רב. קייטרינג דימול פלטינום בניהולו של שף אבי שטייניץ המוכר והמוכשר מתמחה בהכנת אוכל חגיגי לאירועים מסוג זה. השף ישמח לכל אתגר מקצועי, ייעץ ללקוח בבחירת המנות, וגם ישלב את הידע והניסיון שלו לטובת בישול והכנת אוכל טעים ומיוחד לאירוע. יש הרבה אפשרויות מתאימות לתפריט כשר לערב כזה, שיכלול סוגי מנות שונות כמו מנות פתיחה, מנות עיקריות ואחרונות.

קייטרינג לאירעים

אוכל טוב ומשובח מכינים תוך כדי שימוש בפרודוקטים ובחומרי גלם איכותיים וטריים. במקרים מיוחדים של ערבים מצומצמים וקטנים, יקדיש השף תשומת לב מיוחדת לנושא הפרודוקטים שכוללים ירקות טריים, חומרי גלם לאפייה, תבלינים משובחים ועוד. מתוך מגוון חומרי הגלם המעולים האלו יוכנו המנות על פי המתכונים הייחודיים והכשרים של השף. יש אפשרות למזמין לקבל אוכל מוכן בלבד, אבל גם ניתנת לו האפשרות לקבל את האוכל וגם את השירות עבור כל הערב. שירות שיכלול עיצוב השולחנות ועריכתם, קבלת כלי האוכל, הגשה, שירות מלצרים, ניקיון הכלים אחרי ועוד. ההחלטה ניתנת בידי הלקוח, והוא יקבל אותה על פי אופי האירוע וכמות האנשים. קייטרינג דימול פלטינום יכול לשמש גם כקייטרינג צמחוני במידת הצורך. אם אתם רוצים לארגן אירוע קטן מכל סוג, בין אם משפחתי חברתי או אפילו מקצועי ישנן הרבה מאוד מסעדות לאירועים קטנים שישמחו לארח אתכם ולהעניק לכם חוויה מהנה ובלתי נשכחת.

בדרך כלל מקובל שהקייטרינג מביא גם את כל סוגי השתייה, והם יוגשו ללא הגבלה למוזמנים. אך, לעיתים, ירצו בעלי האירוע לדאוג לשתייה חריפה, קלה או חמה בכוחות עצמם. כל קומבינציה אפשרית לתכנון וביצוע ובלבד שתסוכם מראש כדי למנוע תקלות. מומלץ לכל מי שמבקש לערוך אירוע קטן ואיכותי לפנות לקייטרינג דימול פלטינום, להיכנס לאתר האינטרנט שלו, להתרשם בעצמו מאיכותו ומההשקעה בו ולהתקשר על מנת לקבל ייעוץ. בכל מקרה כדאי לסכם דברים בכתב, זמן מה מראש, על מנת שנוכל להיערך כיאות ליום האירוע. בסופו של דבר מזמין האירוע יהיה מאוד שבע רצון מאיכות המנות שיוגשו, מהטעם שלהן ומהשירות שיעניק לו ערב מושלם ונהדר.

    מעוניינים לקבל מידע נוסף?

    מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
    למאמרים נוספים
    כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©