בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק
קייטרינג לאירועים בשטח

אירועים בשטח נחשבים לאירועים המאתגרים ביותר עבור חברות קייטרינג. למעשה, הם נחשבים לכל כך מאתגרים, עד שחברות קייטרינג רבות נמנעות באופן מוחלט ממתן שירותי קייטרינג לאירועים בשטח. חברות קייטרינג אחרות מציעות למעוניינים לערוך אירועים בשטח תפריטים בסיסיים ביותר. מה יעשו אם כן אלה המעוניינים לחגוג אירוע בשטח, בלי להתפשר על איכות הקייטרינג? יפנו לחברת דימול פלטינום, קייטרינג לאירועים. מה הופך את דימול פלטינום לאחת החברות המובילות את תחום הקייטרינג לאירועים בשטח בישראל? התשובה לשאלה זו מורכבת ממספר גורמים.

קייטרינג בשרי כשר

גורם חשוב ביותר הוא ציוד הבישול וההכנות. דימול פלטינום, קייטרינג לאירועים בהובלת השף הוותיק והמוערך אבי שטייניץ, היא חברה המתמחה במתן שירותי קייטרינג לאירועים בשטח. הציוד המתקדם של דימול פלטינום לאירועים פותח במיוחד על מנת לאפשר הכנה של מנות איכותיות, ללא פשרות, גם תחת כיפת השמיים. בנוסף לציוד הייחודי שפותח עבור קייטרינג לאירועים בשטח, תוכלו ליהנות מהניסיון העצום שצברו אנשי המקצוע של דימול פלטינום בעריכת אירועים עם קייטרינג בטבע. הייעוץ המקצועי שתקבלו יסייע לכם לקבל החלטות שישפיעו רבות על האופי של האירוע שלכם ויאפשר לכם לקיים אירוע מוצלח וטעים בכל אתר אותו תוכלו להעלות על דעתכם. גם אם האירוע שלכם בשטח, האוכל יכול להיות כשר, אנו מציעים קייטרינג לאירועים כשר.

דיברנו על ציוד, דיברנו על ייעוץ מקצועי, עכשיו אתם ודאי שואלים את עצמכם 'מה עם האוכל?' – ובכן, אם הזדמן לכם לטעום בעבר את המנות האיכותיות של דימול פלטינום, אתם ודאי יודעים שמדובר במנות יצירתיות וייחודיות, העשויות בידיים הטובות ביותר, מחומרי הגלם הטובים ביותר. את האיכויות יוצאות הדופן של דימול פלטינום תוכלו לפגוש גם בשטח. אם גם אתם מחפשים קייטרינג לאירועים בשטח שאינו מתפשר על איכות המנות או איכות השירות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם דימול פלטינום.

    מעוניינים לקבל מידע נוסף?

    מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
    למאמרים נוספים
    כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©