בחר קטגוריה
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר
קייטרינג לברית/ה
קייטרינג לבר/בת מצווה
קייטרינג לחתונות
קייטרינג לאירועים קטנים
שירותי קייטרינג
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
תל אביב
בפתח תקווה
בראשון לציון
באזור השרון
במרכז
בבת ים
בבני ברק

חיפושים נפוצים

מאמרים
חברות קייטרינג מובילות
רבים מאיתנו, ילידי שנות השישים ושנות השבעים ודאי זוכרים כמה חברות קייטרינג פעלו כאן בעבר. גם אם אנחנו לא זוכרים את המספר המדויק, אבל דבר אחד בטוח: אפשר היה לספור אותן על אצבעות יד אחת.
חברות קייטרינג מומלצות
אם אתם מתכננים אירוע, אתם ודאי מודעים לחשיבות הרבה שיש לבחירת הקייטרינג. לאורך כל ההיסטוריה היו אירועים חשובים קשורים במזון.
חברות קייטרינג מובילות
רבים מאיתנו, ילידי שנות השישים ושנות השבעים ודאי זוכרים כמה חברות קייטרינג פעלו כאן בעבר. גם אם אנחנו לא זוכרים את המספר המדויק, אבל דבר אחד בטוח: אפשר היה לספור אותן על אצבעות יד אחת.
קייטרינג לאירועים מחיר / מחירים
מה המחיר של קייטרינג לאירועים? ובכן, על מנת לענות ברצינות לשאלה הזו נצטרך לקבל תשובות לשאלות רבות נוספות.
קייטרינג לאירועים השוואת מחירים
כמו בכל תחום אחר בחיינו, סביר להניח כי גם כאשר מדובר בקייטרינג לאירועים, אף אחד מאיתנו לא ישלח את היד אל כרטיס האשראי, פנקס ההמחאות או הארנק לפני שהוא יבצע השוואת מחירים מקיפה.
קייטרינג טבעוני לאירועים
המגמה הטבעונית תופשת בשנים האחרונות מקום גדל והולך בעולם הקולינריה הישראלי. מסעדות שף רבות הכניס מנות טבעוניות לתפריט הקבוע שלהם, בנוסף לערבים טבעונים שהם מקיימים באופן קבוע.
קייטרינג לאירועים כשר
אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל אירוע הוא ללא ספק האוכל. בין אם מדובר בחתונה, מסיבת חברה או יום הולדת עגול, סביר להניח שאחד הדברים העיקריים שיישארו בזיכרונם של האורחים שלכם הוא התפריט.
קייטרינג טבעוני
אירוע של קייטרינג טבעוני מתקיים במספר מצבים. לעיתים, כל המוזמנים אוכלים אוכל טבעוני בלבד, או שמזמין האירוע והמפיק שלו הוא טבעוני וחלק נכבד מהמוזמנים הם טבעונים.
קייטרינג לשבת
אנשים רבים, גברים ונשים, מנהלים אורח חיים מתיש שכולל עבודה סביב השעון, ניהול בית ומשפחה וגידול ילדים.
קייטרינג בשטח
עריכת אירוע בשטח מחייבת התייחסות מיוחדת. צריך לתכנן היטב את כל האירוע, לדאוג להכנת תשתיות מתאימות, ולוודא שכל האביזרים והציוד שמביאים תקין על מנת שלא תהיינה תקלות.
קייטרינג בוטיק
אנשים ולקוחות רבים מעוניינים לערוך אירועים פרטיים קטנים. באירועים אינטימיים אלו הם מבקשים לשלב אוכל מיוחד.
קייטרינג בטבע
אנשים רבים אוהבים לקיים את האירועים שלהם בחיק הטבע. במרבית המקרים האירועים מתקיימים בחורשת יער מוצלת, לעיתים על חוף ים משגע ובעוד מקומות.
קייטרינג גורמה
עבור אוכל שמוגדר גורמה נדרשת מומחיות מיוחדת להכנתו. לכן, כאשר מבקשים לערוך אירוע אינטימי לקהל מצומצם של אנשים שטעמם ידוע ומוכר מומלץ לפנות לקייטרינג איכותי.
קייטרינג חלבי כשר (לא נמצא בתפריט)
אירועים שונים נערכים במסגרות קטנות או בינוניות. לבעלי האירוע יש אפשרות לתת צביון מיוחד לאירועים אינטימיים שכאלה שאליהם מוזמנים אורחים קרובים, כמו למשל הזמנת קייטרינג חלבי כשר.
קייטרינג כשר
נושא הכשרות באולמות אירועים ובעסקים שמוכרים ומכינים מזון לאירועים הוא נושא קריטי וחשוב.
קייטרינג חלבי (לא נמצא בתפריט)
אנשים רבים מארגנים אירועים מסיבות שונות ומבקשים תפריטים מגוונים. באולמות אירועים שיש בהם כשרות יש הפרדה מוחלטת בין מאכלי בשר וחלב.
קייטרינג צמחוני
אנשים רבים אוכלים אוכל צמחוני בלבד. אם בעבר מספר האנשים הצמחוניים היה שולי בקרב האוכלוסייה, הרי שבתקופה הנוכחית יש יותר ויותר אנשים שמגדירים עצמם כצמחונים.
קייטרינג לאירועים
יש סוגים שונים של אירועים ולכל אחד יש את האפיון שלו. יש אירועי שמחות, יש כנסים, יש השקות מוצר, ימי עיון ועוד סוגים שונים. מה שברור הוא שבכל אירוע צריך לדאוג לקייטרינג מסודר.
המלצות לקייטרינג
עולם הקייטרינג מאוד עשיר ומגוון, וכל לקוח יכול לבחור לו שפע של מאכלים מסגנונות שונים לטובת האירוע שהוא עורך.
טיפים לקייטרינג
אוכל, כידוע, הוא חלק חשוב ובסיסי בכל אירוע, ולכן אוכל מעולה מבית קייטרינג דימול פלטינום יכול לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו למושלם.
כל הזכויות שמורות | קייטרינג דימול פלטינום ©